Nieuwe website online!

Vandaag is het eindelijk zo ver! Na anderhalve maand werk is de gloednieuwe website helemaal af. Sinds vandaag kun je onze vernieuwde site bezoeken, deze is grafisch beter vormgegeven en gebruiksvriendelijker dan de oude. Er zijn verschillende nieuwe pagina’s bijgekomen en waar nodig zijn oude pagina’s geüpdatet en aangevuld. Ook het fotoalbum is uitgebreid wat het totaal aan foto’s tot bijna 3.000 brengt!

Op elke pagina zal ons nieuwe logo te zien zijn in combinatie van de dynamische header die bij elke nieuwe pagina opvraag zal veranderen. De achtergrond afbeelding zal afhankelijk van het seizoen veranderen, bij kamp kun je bijvoorbeeld een foto van tenten verwachten. Nu is mag Vicky met de ballonnen de achtergrond vullen om de opening van de nieuwe site te vieren!

Veel surfplezier op de nieuwe site gewenst!

Ricardo

screenshot nieuwe site

Over Malchi

Webmaster van Scoutingsintvictor.nl
Dit bericht is geplaatst in Geen categorie. Bookmark de permalink.