Foto’s en aftermovie Après Ski online

Hallo allemaal!

De foto’s die Maartje en Malchi hebben gemaakt bij het grote Après Ski feest staan nu online, het zijn er ongeveer 450! Daarnaast heeft Maartje ook een mooie aftermovie gemaakt voor het fantastische feest! Veel kijkplezier!

Bekijk dit alles hier!

Graag willen wij ook alle sponsoren bedanken voor het beschikbaar stellen van alle prachtige cadeaus en het eten en drinken! Natuurlijk willen wij ook iedereen bedanken die heeft meegeholpen met het opbouwen, bardienst, afbreken en de voorbereiding van dit fantastische feest! En iedereen natuurlijk van harte bedankt voor jullie komst! Zonder jullie hulp was dit allemaal niet mogelijk geweest, daarom een dikke merci!

Over Malchi

Webmaster van Scoutingsintvictor.nl
Dit bericht is geplaatst in Geen categorie. Bookmark de permalink.